Info  

Maale elama


Vallas tegutsevad ettevõtted

Adelais Projekt OÜ
Hoonete ja rajatiste projekteerimine
Ula küla, Usiniidi www.projektum.ee
+372 5844 0362
Andres Talk
andres@projektum.ee

Anseküla Teelistemaja OÜ
toitlustamine
Anseküla
56645251
Ene Sepp
seppene25@gmail.com

Eesti Post AS Salme postipunkt
avatud: ETK 9-12, 13-16; N 9-12, 13-17; R 9-12, 13-15
Salme Sõrve mnt 5 raamatukogus
4571634


FIE Avo Tiits Salme töökoda
autoremonditeenused
Salme Töökoja tee 2/1
5210705
Avo Tiits

FIE Leena Sirel
kangastelgedel kudumine ja viltimine
Tehumardi küla
5153073
Leena Sirel
leenasirel@hot.ee

FIE Maret Suik
Käsitöötoodete (kangasteljed, lapitehnika, teppimisraam) valmistamine ja müük, aia- ja ilutaimed
Läätsa küla
56221933
Maret Suik

FIE Tiiu Liblik Juuksur
juuksuriteenus
Salme Sõrve mnt 10
4571534
Tiiu Liblik

Flusso OÜ - VIKING BURGER
toitlustamine
Salme Sõrve mnt 1
56912616
Kristo Putnik
kristo.putnik@gmail.com

Järve Turismitalu
kodumajutus, puhkeküla ja -laager
Järve küla
4571479, 5209181
Niina Kark
info@jarvetalu.ee

Kadastiku Õunaaed OÜ
puuviljakasvatus, mahla tootmine
Suurna küla
56234176
Riho Kadastik
riho@ounaaed.ee

Kiilut OÜ
laadur-ekskavaatori teenused, võsalõikus, muru ja haljasalade hooldus
Salme
5297493
Arne Kiil

Kiledisain OÜ
Autode pleki- ja värvitööd, klaaside toonimine, mürasummutus, ülekleepimine
Imara küla
53540172
Rasmus Remmelg
kiledisain@gmail.com

Koogu turismitalu
puhkemaja
Lahetaguse küla
53429496
Hando Sutter
marika.sutter@sheep.ee

LE Metsateave OÜ
metsanõustamine
Anseküla www.le-metsateave.ee
5054318
Elve Lepik
elve@le-metsateave.ee

Läätsa Holiday Homes
Läätsa puhkemajad
Läätsa küla saaremaaholiday.ee
+37255512303
Jaana Rauniste
info@saaremaaholiday.ee

Läätsa Kalatööstus AS
kalatöötlemine
Läätsa küla
4524500
Eve Tilts
eve@lkt.tt.ee

Mooaed OÜ
Piirdeaiad, väravad, kergkonstruktsioonid, puisniidud ja võsaraieteenus
Salme vald
58401641 www.mooaed.com
Ken Toodre

Niidi Turismitalu
puhkemaja
Lõmala küla www.sheep.ee
53429496
Hando Sutter
marika.sutter@sheep.ee

Pilvelambad OÜ
kraasvilla tootmine, kraasimisteenus
Salme Töökoja tee 2/2 www.pilvelambad.ee
56600713
Kaupo Sirel
pilvelambad@pilvelambad.ee

Saare Rätsep OÜ
Sõrve villaveski
Lõu küla
5551 1185, 5551 1181
Merike Sepp, Egon Sepp
egon.sepp@gmail.com

Saaremaa Tarbijate Ühistu Salme kauplus
jaekaubandus
Salme Sõrve mnt 10
4571509
Leili Vallaste

Saaremaa Ökoküla AS
lambakasvatus, tõuaretus, põllumajanduslike teenuste pakkumine
Lõmala küla www.sheep.ee
5104844

info@sheep.ee

Salme Invest OÜ
ehitusteenused
Salme
58120620

salmeinvest@gmail.com

Salme Perearstikeskus OÜ
perearstikeskus
Salme Sõrve mnt 5
4571633
Tiina Tarkin
tarkin.t.m@neti.ee

Salme Põllumajanduse OÜ
piima tootmine, segaloomakasvatus
Üüdibe küla
5107086, 4571567
Raimond Ellik
salmepou@hot.ee

Salme SVK OÜ
vesi ja kanalisatsioon
Salme Sõrve mnt 3
4520355
Kaupo Sirel
kaupo@salmevald.ee

SEKO Fishing Tackle OÜ
kalastusvahendite tootmine
Salme Sõrve mnt 5
Arvi Kuppart

Sõrve Külalistemaja
majutusettevõte - külalistemaja
Salme Sõrve mnt 5 www.sorve.ee
4571658, 5253540
Toomas Sepp
guesthouse@sorve.ee

Tehumardi Camping
puhkeküla ja -laager
Tehumardi küla www.tehumardi.ee
4571666, 5105150

info@tehumardi.ee

Tehumardi Laguun
puhkemaja
Tehumardi küla
5062922
Reedik Aavik
info@laguun.eu

Toomalõuka Turismitalu
majutusteenuse osutamine
Toomalõuka küla www.toomaloukaturism.ee
56466567
Lembit Vergi
info@toomaloukaturism.ee

WESTLAND INVEST OÜ
üldehitus ja remonditööd, renditeenused, s.h tööjõurent
Lassi küla
+3725148804
Raimo Pagil
raimopagil@hotmail.com

Ösel Kinnisvarahooldus OÜ
kinnisvarahooldus
Salme Sõrve mnt 5
+372 56 21 31 41

info@kvhooldus.eu





Sõrve mnt 3, Salme alevik, Salme vald, 93201 Saare maakond, telefon: 45 20 350, e-post: vald@salmevald.ee
SEB Pank EE45 1010 0220 3096 0007, Swedbank EE36 2200 0011 2022 8198.