Vallavalitsus  

Maale elama


Vallaametnikud

vallavanem
kõrgem
mehaanikainsener
Kalmer Poopuu
kalmer@salmevald.ee
45 20 351, 5116418

vallasekretär
kesk-eri
tehnik-arhitekt
Eve Kiil
eve@salmevald.ee
45 20 350

pearaamatupidaja
kõrgem
väikeettevõtlus
Marika Sark
marika@salmevald.ee
45 20 354

raamatupidaja
kesk-eri
raamatupidamine
Asta Lember
asta@salmevald.ee
45 20 355

ehitus- ja maanõunik
kesk-eri
insenergeodeesia
Jüri Kluge
jyri@salmevald.ee
45 20 353

maakorraldaja
keskharidus
Rita Mägi
rita@salmevald.ee
45 20 353

sotsiaaltöötaja
kõrgem
sotsiaaltöö
Katrin Kilter
katrin@salmevald.ee
45 20 357

Kodanike vastuvõtt:
tööpäeviti 9.00-12.00 ja 12.30-16.00

Vallamaja avatud tööpäeviti 8.00-16.30

ametniku ametijuhendi avamiseks
klikka ametinimetusel





Sõrve mnt 3, Salme alevik, Salme vald, 93201 Saare maakond, telefon: 45 20 350, e-post: vald@salmevald.ee
SEB Pank EE45 1010 0220 3096 0007, Swedbank EE36 2200 0011 2022 8198.