Vallavolikogu  

Maale elama


Vallavolikogu liikmed

Eve Tilts
eve@lkt.tt.ee
5054689
eelarve- ja majanduskomisjoni esimees

Valdur Kanne
valdur.kanne@gmail.com
5221432
volikogu aseesimees, eelarve- ja majanduskomisjoni liige

Andrus Raun
andrus.raun@gmail.com
5038823
volikogu esimees

Elve Lepik
elve.lepik@gmail.com
5054318
revisjonikomisjoni aseesimees

Maret Seeman
maret@otto-triin.edu.ee
5216658
haridus-, kultuuri- ja sotsiaalkomisjoni esimees

Koit Kull
koit.kull@gmail.com
533 01282
eelarve- ja majanduskomisjoni aseesimees

Jaanus Reede
reede.jaanus@gmail.com
5228526
revisjonikomisjoni esimees

Kaidi Ottis
kaidi.ottis@mail.ee
5209912
haridus-, kultuuri- ja sotsiaalkomisjoni aseesimees

Andre Anis
andre.anis@salme.edu.ee
5220759
eelarve- ja majanduskomisjoni liige, revisjonikomisjoni liige

Huvide konflikti käsiraamatu volikogudele leiad
siit






Sõrve mnt 3, Salme alevik, Salme vald, 93201 Saare maakond, telefon: 45 20 350, e-post: vald@salmevald.ee
SEB Pank EE45 1010 0220 3096 0007, Swedbank EE36 2200 0011 2022 8198.